Úspěšná sezóna mažoretek SK Nephilim

Úspěšná sezóna mažoretek SK Nephilim

V sobotu 9.6. 2018 završily mažoretky SK Nephilim svoji letošní sezónu ve sportovní mažoretce. V uvedený den se děvčata účastnily finále České mažoretkové federace v Čáslavi odkud si přivezly titul mistra ČR, který pro sebe a pro klub získala naše nejmladší sólistka Andrea Š. v kategorii děti v disciplíně baton, dále nejmladší miniformace, tedy děti, vybojovaly úžasné druhé místo, (1. vícemistr ĆR). Na tyto úspěchy navázala miniformace juniorek, která v disciplíně Flag získaly místo druhé a v disciplíně baton pak místo třetí (2. mistr ČR).

Toto nebylo jediné úspěšné soutěžní vystoupení mažoretek SK Nephilim, již 27. 5. se zúčastnily finále M ČR v asociaci MAC v Jaroměři, kde ve věkové kategorii senior vybojovaly v disciplíně Flag místo nejvyšší, tedy mistr ČR a v kategorii baton se pak staly druhým vícemistrem ČR.

Těmto konečným úspěchům předcházely samozřejmě kvalifikační kola a nepostupové pohárové soutěže, kde děvčata zaznamenávala taktéž cenné výsledky.

Mažoretky SK Nephilim se nevěnují pouze sportovní mažoretce, ale během roku několikrát vystoupily za doprovodu Severočeské Harmonie na různých akcích, kdy poslední bylo na FEDU.